Gabinet Podologiczny Podolszyce Płock

Leczenie pękających pięt

Na Twoich piętach pokazała się sucha i szorstka skóra? Pojawiają się szczeliny i ból? Zapraszam na wizytę podologiczną w Płocku na Podolszycach. Przywrócę zdrowy i estetyczny wygląd Twoich stóp, wyeliminuję dyskomfort fizyczny i psychiczny.

zarezerwuj wizytę
Podolog Paulina Bezel Ciarkowska

Skąd się biorą pękające pięty?

Jednym z najczęstszych powodów pękających pięt jest suchość skóry, wynikająca z niewłaściwej pielęgnacji. Oprócz tego często skóra pęka z powodu noszenia nieodpowiedniego obuwia; dużej masy ciała, którą stopy muszą utrzymać czy chorób autoimmunologicznych.

Jak wygląda przebieg terapii na pękających piętach?

Terapia jest bezbolesna i polega na opracowaniu zrogowaceń przy użyciu nowoczesnych technik podologicznych. Podczas zabiegu stosuję środek regenerujący oraz w razie potrzeby zabezpieczam stopy opatrunkiem. Pokażę Ci także, jak dbać o stopy na co dzień – dzięki połączeniu terapii w gabinecie podologicznym oraz domowej pielęgnacji osiągniesz najlepsze efekty i upragnioną ulgę.

Gabinet Podologiczny Bosa Stopa Płock - leczenie pękających pięt

Chcesz dowiedzieć się więcej? Spotkajmy się, skontroluję stan zdrowia Twoich stóp.

Umów się na wizytę
Leczenie pękających pięt - Gabinet Podologiczny Bosa Stopa Płock

Jak długo trwa leczenie?

Efekty zabiegu są widoczne bezpośrednio po nim, natomiast jeśli chodzi o całkowite wyleczenie zawsze zależy to od stopnia zaawansowania problemu. Najczęściej wystarczająca jest jedna czy dwie wizyty w odstępach czasowych ok 3-4 tygodni.

Zobacz jakie efekty możemy razem osiągnąć